Wablapjes

VRF Advocaten, sterk in flexwerk. Echt. Altijd.

Drie tips voor het aanbieden van een vaste arbeidsomvang bij een oproepovereenkomst:

  • Heb je een oproepovereenkomst met je werknemer die 12 maanden heeft geduurd, doe dan een schriftelijk of elektronisch aanbod voor een vaste arbeidsomvang.
  • Het aanbod van een vaste arbeidsomvang bij een oproepovereenkomst die 12 maanden heeft geduurd moet je binnen een maand na die 12 maanden doen. Dat betekent dus voor oproepovereenkomsten die op 1 januari 2020 12 maanden hebben geduurd dat je vóór 1 februari 2020 het aanbod moet hebben gedaan.
  • In het aanbod van een vaste arbeidsomvang bij een oproepovereenkomst moet je duidelijk maken tot wanneer de werknemer het aanbod kan aanvaarden en wanneer jouw betalingsverplichting ingaat.

Wij zijn verhuisd!


VRF wordt De Voort

Per 1 juli 2025 bundelen VRF Advocaten en De Voort Advocaten | Mediators hun krachten.
Samen vormen we het grootste advocatenkantoor in Zuid-Nederland op het gebied van flexwerk & medezeggenschap.

De locatie verandert, maar je vertrouwde contactpersonen blijven en onze dienstverlening wordt breder & sterker.
Vanaf nu heten wij: De Voort Advocaten | Mediators.

Deze website blijft voorlopig gewoon bereikbaar voor onze cliënten.

Lees meer
Contact


VRF becomes De Voort

Per the first of July, VRF Advocaten and De Voort Advocaten | Mediators join forces
ogether we form the biggest law firm in the South of the Netherlands in the area of flexwork and employee participation.

The location changes, but your trusted advisors remain the same and our services are expanded and stronger.
From now on, we are: De Voort Advocaten | Mediators.

This website will for now remain accessible to our clients.

Read more
Contact us

Dit zal sluiten in 0 seconden

Wij gebruiken cookies. Daarmee analyseren we het gebruik van de website en verbeteren we het gebruiksgemak.

Details